Kobyłka i Wołomin

Aktywne Wakacje

26.06 - 25.08.2017

wołomin

i kobyłka

park

linowy

sport

i zabawa

grupa

rówieśników

torstar

bus

zdrowe

przekąski

cena

399 zł

SZCZEGÓŁY OFERTY

AKTYWNE WAKACJE

Po raz kolejny zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2003 - 2010 na niesamowite Aktywne Sportowe Półkolonie z Klubem Torstar!

Wypełnimy naszym uczestnikom każdy dzień wakacji w godzinach 9:00-17:00 tak aby mogły spędzić go razem ze swoimi rówieśnikami. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo sportowych zajęć oraz aktywnej rozrywki. Liczne niespodzianki sprawią, że będzie to czas który zapadnie w pamięci na długi czas. Kadra naszych opiekunów, instruktorów oraz trenerów różnych dyscyplin sportu zorganizuje najciekawsze gry i zabawy w których kiedykolwiek Wasze dzieci brały udział.

Dla zapewnienia maksymalnej wygody rodziców w ramach dodatkowej oferty proponujemy naszego Torstar Busa, który odbierze i po całym dniu odwiezie małego klubowicza do domu.

MIEJSCE

W okolicy Kobyłki i Wołomina jest to jedyne, tak przyjazne i nastawione na radość Waszych dzieci miejsce.

Nasze półkolonie odbywać się będą z wykorzystaniem niemal każdego Torstarowego obiektu. Między innymi: parku linowego, placu zabaw, boiska plażowego, parku trampolin, kortu tenisowego oraz sal fitness. Ponadto wyruszymy do aquaparku, kina lub teatru, lokalnych restauracji w których odbędą się warsztaty kulinarne i stadniny koni.

Na miejscu czekają również pyszne i zdrowe przekąski, które zapewnią moc energii na cały dzień pełny wrażeń. Między zajęciami zrobimy krótkie przerwy na drugie śniadanie oraz dania obiadowe.

PROGRAM ZAJĘĆ

Świetna okazja aby poskromić nudę w wakacyjne dni, skorzystać z pięknej pogody nie siedząc w domu i spędzić ten czas aktywnie na świeżym powietrzu.

Każdy dzień będzie miał początek w Wołominie, flagowym obiekcie należącym do Torstar+Park. Tam dzieci po pierwszej zbiórce zaczną przygotowanie do niezwykle aktywnego dnia. Będą miały możliwość wziąć udział w grach zespołowych: piłce nożnej, piłce plażowej, siatkówce oraz innych grach z wykorzystaniem boiska sportowego i kortu tenisowego. Dodatkowo mamy specjalną niespodziankę - przejścia po pierwszym w Wołominie parku linowym oraz specjalne przygotowane atrakcje na gigantycznym placu zabaw, boisku do snookballa oraz zewnętrznej kręgielni. To wszystko zostanie uzupełnione zajęciami sportowymi na salach fitness, wyjazdami między innymi na basen, do kina lub teatru, parku trampolin, a także do stadniny koni.

To co jest dla Nas najważniejsze to oprócz zapewnienia stałej opieki dzieciom to sprawienie aby te 5 dni było dla nich wspaniałym przeżyciem.

WAKACJE Z KLUBEM TORSTAR TO NIESAMOWITE ATRAKCJE I WSPANIAŁY CZAS DLA DZIECI

CENNIK
Półkolonie399 zł
Transport*79 zł
Koszty rezygnacji**19 zł

Cena zawiera:
+ 5 dni zajęć pod opieką naszej Kadry
+ bilety wstępu oraz wszystkie opłaty za zajęcia
+ drugie śniadanie oraz obiad
+ nagranie oraz galerię zdjęć z półkolonii
+ ubezpieczenie

* Transport jest opcją dodatkową i odejmuje codzienne odebranie dziecka spod domu na terenie Kobyłki, Wołomina i Zielonki oraz odwiezienie do domu po zakończeniu zajęć. W przypadku innego miejsca zamieszkania rozpatrujemy sytuację indywidualnie.

** Możliwość rezygnacji do 14 dni przed rozpoczęciem Aktywnych Wakacji wraz ze zwrotem opłaty 399 zł. Opcja dodatkowa.

Terminy
TURNUS I26.06 - 30.06.2017
TURNUS II3.07 - 7.07.2017
TURNUS III10.07 - 14.07.2017
TURNUS IV31.07 - 4.08.2017
TURNUS V 7.08 - 11.08.2017
TURNUS VI 21.08 - 25.08.2017

LOKALIZACJA

KADRA

Zapewni profesjonalną obsługę oraz trening na najwyższym poziomie.

REZERWACJA

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą TORSTAR TRAVEL.
Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, dzięki czemu skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów wyjazdu.

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

Skąd dowiedziałeś się o naszych wyjazdach?

DANE POZOSTAŁYCH UCZESTNIKÓW