Włochy

Apartamenty w San Martino

12.02 - 19.02.2017

włochy

san martino

60 km

tras

szkolenie

narciarskie

doskonałe

warunki

dla

rodzin

ADLER

APARTAMENTY

Włoskie

restauracje

SZCZEGÓŁY OFERTY

O REGIONIE

Wyruszamy we włoskie Dolomity! Miejscowością, którą wspólnie odwiedzimy w tym sezonie jest San Martino di Castrozza

San Martino leży w północno-wschodniej części regionu Trentino. Wraz z otaczającymi szczytami Pale di San Martino tworzy bajkową scenerię. Znajdziemy tu ponad 60 km profesjonalnie przygotowanych tras narciarskich należących do dwóch stacji: San Martino i Passo Rolle. Zróżnicowane pod względem trudności trasy odpowiedzą na nasze wysokie wymagania. Uzupełnieniem będą snowparki, trasy dla najmłodszych śmiałków, jak również oświetlone nocne trasy na których na pewno nas nie zabraknie.

Oprócz świetnej infrastruktury narciarskiej i snowboardowej znajdziemy liczne puby i restauracje należące do jednych z najlepszych w Dolomitach. Odpowiednie przygotowanie stoków i charakterystyka regionu zapewnia komfortowe szusowanie nawet podczas największego sezonu. Nasze doświadczenie pozwala zagwarantować wyższą intensywność narciarskiego i snowboardowego szaleństwa w porównaniu z innymi regionami.

Podczas krótkiego spaceru z apartamentów dotrzemy do centrum miasta, gdzie czekają na nas liczne regionalne restauracje i pizzerie oraz sklepy z włoskimi produktami. Codziennie rano wyruszając na stoki wsiądziemy do skibussa, którego przystanek jest zaraz przy wejściu do budynku i w ciągu 5 min dojedziemy do jednej z pobliskich stacji narciarskich San Martino. Dla głodnych wrażeń możliwy jest również dojazd do oddalonej o 20 min stacji Passo Rolle.

Residence Adler

Residence Adler to bardzo przestronne, komfortowe oraz leżące zaledwie 5 minut spacerem od centrum miasteczka apartamenty.

Wykonane są w stylu alpejskim. Każdy z nich posiada balkon oraz własną kuchnię. Przeznaczone są dla 3 do 6 osób. Ich powierzchnia zajmuje od 40 do nawet 70 m2. Mogą składać się z jednego lub dwóch pokoi oraz dużego salonu z kuchnią. Każdy z nich wyposażony jest we własne łazienki.

Bez problemu skorzystamy z prywatnego parkingu lub narciarni w której znajdziemy urządzenia do suszenia butów narciarskich. Wybierając się na stoki, wsiądziemy do skibussa który zatrzymuję się zaledwie 50 metrów dalej.

Każdy wieczór będzie przez nas specjalnie przygotowany. Mnóstwo atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wieczorne granie w tenisa, wspólne gry i zabawy z dziećmi, jak również nocna impreza na stoku - wszystko jest możliwe! Czeka na Was wiele niespodzianek.

O bardzo dobrych opiniach i wysokim standardzie apartamentów możemy przekonać się pod linkiem: (sprawdź opinie)

Nie dalej jak 500 metrów od apartamentów znajduje się hotel San Martino *** z własną strefą SPA i basenem, do którego również zapraszamy w tym samym terminie i z tym samym programem zajęć! (Hotel San Martino)

Zapraszamy na stronę apartamentów i hotelu San Martino: (Residence Adler)

Szkolenie

Szkolenie narciarskie i snowboardowe prowadzone jest przez naszych profesjonalnych trenerów.

Wszystkie zajęcia odbywają się w niewielkich grupach z podziałem na poziom zaawansowania. Dla chętnych dorosłych przewidziany jest jeden 2 godzinny trening każdego dnia. Zapraszamy zarówno początkujących narciarzy do nauki jak również osoby zaawansowane do treningu na tyczkach. Możliwy jest również trening snowboardowy na dowolnym poziomie pod warunkiem zebrania się grupy chętnych osób.

Rodzice mogą oddać się przyjemności szusowania po najdalszych stokach, jednocześnie nie martwiąc się o swoje pociechy. Dzieci będąc pod okiem naszych instruktorów i opiekunów mają zapewnione minimum 5,5 godziny zajęć wraz z przerwą na lunch, każdego dnia. Odpowiednie grupy, dopasowane pod względem wieku i umiejętności pozwolą na dobrą zabawę i efektywne zdobywanie nowych umiejętności.

Chcąc zapewnić doskonałą zabawę dosłownie każdemu mamy również specjalnie przygotowane zajęcia dla dzieci w wieku 2 do 4 lat. Nasze nianie zaopiekują się najmłodszymi podczas gdy rodzice będą szaleć na stokach. Przygotowane atrakcje obejmować będą zabawy zarówno na świeżym powietrzu jak i przygotowanych salach w hotelu San Martino.

Mnóstwo pozytywnej energii,
sportowego szaleństwa,
doskonale przygotowanych stoków,
oraz zapierających dech widoków!

Cennik 12 - 19.02.2017

Apartament dla 3-4 osób699 € * / 749 €
Apartament dla 4-6 osób849 € * / 899 €

* Ceny promocyjne obowiązują pod warunkiem rezerwacji do 30.09.2016

Podane ceny obowiązują za cały apartament niezależnie od ilości osób i dzieci. Oferta obejmuje 7 noclegów wraz z opłatami za ręczniki, pościel, końcowe sprzątanie. Jedyną opłatą dodatkową jest taksa klimatyczna płatna na miejscu.

Są dwa rodzaje apartamentów: pokój + salon z kuchnią, 2 pokoje + salon z kuchnią. Układ apartamentów można znaleźć (tutaj)

SZKOLENIE

Dorośli99 €
Dzieci od 2 lat199 €

Polecamy szkolenia narciarskie prowadzone przez naszą kadrę. Codzienne treningi dla dorosłych trwają 2 godziny a dla dzieci powyżej 5 roku życia 5,5 godziny (wraz z przerwą na lunch). Dzieci w wieku od 2 do 4 lat mają zapewnioną opiekę (bez szkolenia) na czas nieobecności rodziców.

Pod warunkiem zebrania się grupy chętnych osób, możliwe są również szkolenia snowboardowe.

Skipass

Apartamenty są sprzedawane razem ze skipassami. Polecamy 6-dniowy karnet obejmujący ponad 60 km tras w San Martino di Castrozza (do stacji 1km) i Passo Rolle (do stacji 8 km):
Dorośli238 €
Dzieci 8 - 16 lat*167 €
Możliwe jest rozszerzenie karnetu o dalsze regiony narciarskie. W ramach Dolomitisuperski mamy ponad 1200 km tras. Proponujemy w takim przypadku wykupić karnet łączony, np 4+2 (4 dni w San Martino i Passo Rolle + 2 dni w jednym z kilkunastu regionów w ramach Dolomitisuperski, (sprawdź jakie)
5+1 (dzieci* / dorośli)174 € / 248 €
4+2 (dzieci* / dorośli)179 € / 256 €
* dzieci urodzone między 26.11.2000 i 26.11.2008
** dzieci urodzone po 26.11.2008 mają bezpłatny karnet pod warunkiem wykupienia karnetu przez rodzica

Transport i kontakt

Cena nie zawiera transportu.

Wkrótce pojawi się informacja o możliwości i kosztach dojazdu autokarem oraz lotu samolotem wraz z transferem z lotniska.

Zapraszam do kontaktu +48 512 374 560
Damian Kłys - organizator i kierownik wyjazdu

San Martino di Castrozza

KADRA

Zapewni profesjonalną obsługę oraz trening na najwyższym poziomie.