Włochy

San Martino di Castrozza

12.02 - 19.02.2017

włochy

san martino

60 km

tras

szkolenie

narciarskie

basen

wellness

***

San Martino

Regionalna

kuchnia

SZCZEGÓŁY OFERTY

O REGIONIE

Wyruszamy we włoskie Dolomity! Miejscowością, którą wspólnie odwiedzimy w tym sezonie jest San Martino di Castrozza

San Martino leży w północno-wschodniej części regionu Trentino. Wraz z otaczającymi szczytami Pale di San Martino tworzy bajkową scenerię. Znajdziemy tu ponad 60 km profesjonalnie przygotowanych tras narciarskich należących do dwóch stacji: San Martino i Passo Rolle. Zróżnicowane pod względem trudności trasy odpowiedzą na nasze wysokie wymagania. Uzupełnieniem będą snowparki, trasy dla najmłodszych śmiałków, jak również oświetlone nocne trasy na których na pewno nas nie zabraknie.

Oprócz świetnej infrastruktury narciarskiej i snowboardowej znajdziemy liczne puby i restauracje należące do jednych z najlepszych w Dolomitach. Odpowiednie przygotowanie stoków i charakterystyka regionu zapewnia komfortowe szusowanie nawet podczas największego sezonu. Nasze doświadczenie pozwala zagwarantować wyższą intensywność narciarskiego i snowboardowego szaleństwa w porównaniu z innymi regionami.

Podczas krótkiego spaceru z hotelu dotrzemy do centrum miasta, gdzie czekają na nas liczne regionalne restauracje i pizzerie oraz sklepy z włoskimi produktami. Codziennie rano wyruszając na stoki wsiądziemy do skibussa, którego przystanek jest zaraz przy wejściu do hotelu i w ciągu 5 min dojedziemy do jednej z pobliskich stacji narciarskich San Martino. Dla głodnych wrażeń możliwy jest również dojazd do oddalonej o 20 min stacji Passo Rolle.

Hotel San Martino

Hotel San Martino, w którym się zatrzymamy to komfortowy i leżący na wzgórzu obiekt. Pozwala na podziwianie, zarówno z restauracji jak i hotelowego spa przepięknych, zapierających dech widoków.

Hotel przygotował dla nas komfortowe 2, 3 i 4 osobowe pokoje urządzone w górskim stylu, wyposażone we własne łazienki. Są bardzo przestrzenne i polecane rodzinom z dziećmi. Hotelowa restauracja specjalizuję się w potrawach kuchni regionalnej i oferuje bogate menu śniadaniowe w formie bufetu ze słodkimi i słonymi produktami, jak również spełni oczekiwania każdego z nas podczas codziennych kolacji.

Po wielu godzinach spędzonych na stokach będziemy mogli się zrelaksować korzystając z hotelowego centrum Wellness - basenu, sauny, wanny z hydromasażem lub łaźni tureckiej. Dodatkowo są również możliwe masaże relaksacyjne lub opieka naszego fizjoterapeuty.

Każdy wieczór będzie przez nas specjalnie przygotowany. Mnóstwo atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wieczorne granie w tenisa, wspólne gry i zabawy z dziećmi, jak również nocna impreza na stoku - wszystko jest możliwe! Czeka na Was wiele niespodzianek.

O bardzo dobrych opiniach i wysokim standardzie hotelu możemy przekonać się pod linkiem: (sprawdź opinie)

Nie dalej jak 500 metrów od hotelu znajdują się apartamenty Residence Adler, do których również zapraszamy w tym samym terminie i z tym samym programem zajęć! (sprawdź tutaj)

Zapraszamy na stronę hotelu i apartamentów: (Hotel San Martino***)

Szkolenie

Szkolenie narciarskie i snowboardowe prowadzone jest przez naszych profesjonalnych trenerów.

Wszystkie zajęcia odbywają się w niewielkich grupach z podziałem na poziom zaawansowania. Dla chętnych dorosłych przewidziany jest jeden 2 godzinny trening każdego dnia. Zapraszamy zarówno początkujących narciarzy do nauki jak również osoby zaawansowane do treningu na tyczkach. Możliwy jest również trening snowboardowy na dowolnym poziomie pod warunkiem zebrania się grupy chętnych osób.

Rodzice mogą oddać się przyjemności szusowania po najdalszych stokach, jednocześnie nie martwiąc się o swoje pociechy. Dzieci będąc pod okiem naszych instruktorów i opiekunów mają zapewnione minimum 5,5 godziny zajęć wraz z przerwą na lunch, każdego dnia. Podczas lunchu dzieci również będą pod naszą opieką i nie ma potrzeby aby rodzice zjeżdżali w połowie dnia do umówionego miejsca. Odpowiednie grupy, dopasowane pod względem wieku i umiejętności pozwolą na dobrą zabawę i efektywne zdobywanie nowych umiejętności.

Chcąc zapewnić doskonałą zabawę dosłownie każdemu mamy również specjalnie przygotowane zajęcia dla dzieci w wieku 2 do 4 lat. Nasze nianie zaopiekują się najmłodszymi podczas gdy rodzice będą szaleć na stokach. Przygotowane atrakcje obejmować będą zabawy zarówno na świeżym powietrzu jak i przygotowanych salach w hotelu.

Mnóstwo pozytywnej energii,
sportowego szaleństwa,
doskonale przygotowanych stoków,
oraz zapierających dech widoków!

Cennik 12 - 19.02.2017

Dorośli (bez szkolenia)649 € * / 679 €
Dorośli749 € * / 779 €
Dzieci 13 - 16** lat699 € * / 729 €
Dzieci 9 - 12 lat599 € * / 629 €
Dzieci 2 - 8*** lat449 € * / 479 €
* Ceny promocyjne obowiązują pod warunkiem rezerwacji do 30.09.2016
** dzieci urodzone po 26.11.2000
*** dzieci urodzone po 26.11.2008

CENA ZAWIERA

  • 7 noclegów oraz śniadania i obiadokolacje (bez napojów)
  • Skipass 6 dni San Martino i Passo Rolle
  • Szkolenie narciarskie dla dzieci i dorosłych
  • Opieka dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat (bez szkolenia)
  • Wstęp na basen oraz do strefy Wellness
  • Wieczorne atrakcje dla dzieci i dorosłych
  • Ubezpieczenie podstawowe NNW i KL

Dodatkowo

Możliwe jest rozszerzenie skipassu o 1 lub 2 dni do wykorzystania w dowolnym regionie narciarskim w ramach karnetu Dolomitisuperski (sprawdź regiony)
5 + 1 (dzieci / dorośli)+ 20 € / 30 €
4 + 2 (dzieci / dorośli)+ 30 € / 40 €

Polecamy zakup ubezpieczenia kosztów rezygnacji z wyjazdu spowodowanego nieszczęśliwym zdarzeniem.
Ubezpieczenie KRiT + 3%

Powyższe ceny zawierają podstawowe ubezpieczenie NNW i KL do 10 000 €. Istnieje możliwość rozszerzenia pakietu ubezpieczeniowego.

Transport i kontakt

Cena nie zawiera transportu.

Wkrótce pojawi się informacja o możliwości i kosztach dojazdu autokarem oraz lotu samolotem wraz z transferem z lotniska.

Zapraszam do kontaktu +48 512 374 560
Damian Kłys - organizator i kierownik wyjazdu

San Martino di Castrozza

KADRA

Zapewni profesjonalną obsługę oraz trening na najwyższym poziomie.